Szkolenia dla pracowników PG w ramach projektu „Zintegrowany Program Rozwoju PG” | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-02-03

Trwa rekrutacja na dwudniowe szkolenie dla pracowników PG realizowane w ramach projektu POWR 3.5. „Zintegrowany Program Rozwoju PG” – „Obsługa oprogramowania Lectora do tworzenia responsywnych, multimedialnych i interaktywnych modułów edukacyjnych”.

Ostatnie dwa terminy szkolenia:

• I termin: 17–18.02.2022 r.,
  • II termin: 21–22.02.2022 r.

Szkolenia odbędą się stacjonarnie. Po szkoleniu licencje do programu będą dostępne dla uczestników w Laboratorium w Centrum Matematyki.

Każdy uczestnik po ukończeniu szkolenia otrzyma imienny certyfikat. Program szkolenia można znaleźć na stronie projektu. Osoby zainteresowane udziałem w szkoleniu proszone są o kontakt: szkolenia-zip@pg.edu.pl, tel. tel. 58 348 63 54. W zgłoszeniu prosimy o podanie preferowanego terminu szkolenia.

Trwa także rekrutacja na warsztaty z zarządzania ryzykiem dla pracowników PG realizowane w ramach projektu POWR 3.5. „Zintegrowany Program Rozwoju PG”, które odbędzie się 1.03.2022 r. (szkolenie zdalne lub stacjonarne, zależnie od sytuacji epidemicznej).