Inżynieria i technologie nośników energii | Politechnika Gdańska

Inżynieria i technologie nośników energii

Wydział Chemiczny

Inżynieria i technologie nośników energii

Jeżeli jesteś zainteresowany nabywaniem wiedzy i umiejętności podczas zajęć o charakterze praktycznym, to ten kierunek jest właśnie dla Ciebie. Doświadczenie jakie uzyskasz podczas trzymiesięcznych praktyk zawodowych w przemyśle z pewnością wyróżni Cię na rynku pracy.

Kierunek o profilu praktycznym uruchamiany jest wyłącznie jako studia II stopnia. Ze względu na wymagania dotyczące praktyk, studia trwają 4 semestry. Liczne przedmioty prowadzone są przez praktyków z przemysłu, którzy uczestniczyli w tworzeniu programu studiów.

Kierunek studiów IiTNE jest odpowiedzią na potrzeby przemysłu poszukującego absolwentów wykształconych w aspekcie praktycznego wykorzystania wiedzy w obszarze technologii, inżynierii i energetyki. Trzymiesięczna praktyka zawodowa, a także 80% udziału nauk technicznych w efektach kształcenia dają unikalne gwarancje „praktyczności” kierunku

studia stacjonarne studia niestacjonarne
koszt dla
obywateli Polski