100 biletów na spektakl "1989" wystawiany w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2022-11-09

100 biletów na spektakl "1989" wystawiany w Gdańskim Teatrze Szekspirowskim

Spektakl 1989 Gdański Teatr Szekspirowski
Spektakl "1989" Gdański Teatr Szekspirowski.

Drodzy absolwenci, studenci i pracownicy Politechniki Gdańskiej wraz z rodzinami, w ramach współpracy z Gdańskim Teatrem Szekspirowskim, możemy Wam zaproponować pulę 100 biletów na spektakl pt.”1989”, przydzielonych z 30% rabatem, dostępnym po wpisaniu kodu WYBORY podczas rezerwacji dokonanej na stronie Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.
 
Tym razem na scenie Teatru Szekspirowskiego zobaczymy śpiewających i rapujących Wałęsów, Kuroniów i Frasyniuków. Spektakl zapowiada się wyśmienicie.
Rapujemy o wydarzeniach 1989
„A co jeśli wygramy?” pyta Łona, oprawa muzyczna Webber,
Koprodukcja Teatru im. J. Słowackiego w Krakowie i Gdańskiego Teatru Szekspirowskiego.

Terminy spektaklu:
22 listopada, godz.12.00, 19.00
23 listopada, godz.12.00, 19.00

Ceny regularne to:
parter 120 zł
galerie frontowe 90 zł

Ważne do wyczerpania zapasów.

1989 to spektakl w reżyserii Katarzyny Szyngiery formą nawiązujący do amerykańskiego “Hamiltona”. Rewolucyjny musical Lin-Manuela Mirandy wprowadził rap na Broadway, proponując świeży język opowiadania o historii atrakcyjny zarówno dla młodych, jak i starszych odbiorców. Za brzmienie naszego musicalu odpowiada jeden z najlepszych polskich producentów rapowych – Andrzej Mikosz “Webber” znany m.in z wieloletniej współpracy z “Łoną”.
1989 ukaże upadek komunizmu z nowej perspektywy. Wydarzenia znane z kronik filmowych i podręczników historii ożyją na scenie oglądane oczami trzech fascynujących par. W życiu Frasyniuków, Wałęsów i Kuroniów idee rywalizują z miłością, entuzjazm zderza się z ciężarem historii, a bohaterstwo przeplata się z rodzinnymi tragediami. Widzowie będą towarzyszyć bohaterom w momentach ikonicznych – podczas strajków w stoczni i przy Okrągłym Stole – ale też w intymnych chwilach radości i cierpienia przeżywanych w zaciszach peerelowskich mieszkań lub więziennych celach.

85 wyświetleń