Parlament Studentów Politechniki Gdańskiej (niegdyś Uczelniany Parlament Studentów PG) obchodził swoje 65-lecie | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-12-21

PSPG

19 listopada 2022 roku odbyło się Uroczyste Posiedzenie Parlamentu Studentów Politechniki Gdańskiej z okazji obchodów 65-lecia, podczas którego wysłuchaliśmy prezentacji dot. historii samorządności studenckiej w Polsce, Studenckiej Agencji Radiowej, Turystycznego Przeglądu Piosenki Studenckiej BAZUNA oraz dowiedzieliśmy się więcej o Techno-Service. Podczas Posiedzenia przyjęty został Manifest, przygotowany przez Samorząd oraz Stowarzyszenie Absolwentów, który staje się symbolem i wspólną wizją stworzenia wielopokoleniowej współpracy akademickiej.

Relacja z posiedzenia Parlamentu Studentów PG