Relacja z I Akademickiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar SAPG i SSPG. | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-04-20

Relacja z I Akademickiego Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar SAPG i SSPG.

I Akademicki Turniej Tenisa Stołowego o puchar SAPG i SSPG.

W sobotę 15 kwietnia w sali MRKS Gdańsk odbył się Pierwszy Akademicki Turniej Tenisa Stołowego o Puchar SAPG i SSPG - Gdańsk 2023. W wydarzeniu wystartowało 53 zawodników, w tym 6 zawodniczek, którzy rywalizowali łącznie w 5 kategoriach. Atmosfera dopisała, uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom sportowy zwłaszcza, że większość z nich stanowiła pasjonatów - amatorów. W kategoriach wiekowych mężczyzn, nagrody otrzymali

  • Marcin Modzelewicz, Kunyu Wang, Bartosz Sosnowski za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca odpowiednio w kategorii do 30 roku życia.
  • Tadeusz Miruszewski, Piotr Kaczmarek, Krystian Kostrzewa za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca odpowiednio w kategorii od 31 do 55 lat.
  • Waldemar Pawilczus, Andrzej Gołębiewski, Janusz Rybicki za zajęcie 1, 2 i 3 miejsca odpowiednio w kategorii powyżej 55 lat.

Kobiety wystąpiły w dwóch kategoriach zajmując następujące pozycje:

  • Martyna Bobier, Aleksandra Rumińska, Barbara Niciejewska na 1, 2 i 3 miejscu odpowiednio w kategorii do 30 roku życia.
  • Ewa Lipka, Anna Dołęga, Marzena Kurpińska na  1, 2 i 3 miejscu odpowiednio w kategorii powyżej 55 lat.

Serdecznie gratulujemy, cieszymy się, że spędziliście z nami ten czas w duchu zdrowej, sportowej rywalizacji. Jesteśmy przekonani o sensie organizacji turniejów tenisa stołowego w kolejnych latach. Tak więc do zobaczenia.  

148 wyświetleń