Dzień Absolwenta | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2023-05-08

Dzień Absolwenta

Dzień Absolwenta.
    

Wielkimi krokami zbliża się nasze wspólne święto. 27 maja, w sobotę, odbędzie się Dzień Absolwenta Politechniki Gdańskiej. Wydarzenie skierowane do wszystkich zainteresowanych absolwentów, dla których w godzinach od 10:00 do 12:00 odbędą się zorganizowane spotkania wydziałowe wedle programów, które przedstawimy Wam na dniach (aktualizacje na końcu tego wpisu). Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa wyjątkowo zaprasza swoich absolwentów tego dnia na 14:00 do Sali Senatu w GG. Już teraz zaplanujcie czas i powiadomcie swoich znajomych abyśmy mogli się wzajemnie spotkać i odświeżyć znajomości po latach. 

Zgłoś udział poprzez formularz elektroniczny

Zapraszamy ponadto na 1,5h spacer po Campusie PG organizowany w dwóch turach w godzinach: 13:00 i 14:30. Miejsce zbiórki: namiot informacyjny przed Gmachem Głównym. Udostępnimy Wam również sklepik z gadżetami PGHydrostację w godzinach od 12:00 do 16:00 a także Akademicki Klub Kwadratowa od 14:00 z możliwością pozostania na imprezie tanecznej od 21:00. A w Gmachu Głównym będziecie mogli obejrzeć wystawy okolicznościowe poświęcone Ogólnopolskiemu Turystycznemu Przeglądowi Piosenki Studenckiej „Bazuna” i 65-leciu Parlamentu Studentów PG.

Dzień Absolwenta jest naszym wspólnym świętem, warto odnowić kontakty, odwiedzić swój wydział czy też wspólnie z rodziną uczestniczyć również w wydziałowych wydarzeniach organizowanych tego dnia, w ramach Bałtyckiego Festiwalu Nauki.

Jednocześnie przypominam, że podczas Dnia Absolwenta odbędzie się 14 zorganizowanych spotkań absolwentów, (zestawienie udostępnione w poprzednim artykule - tutaj). Absolwenci, którzy w tym roku obchodzą 50-lecie ukończenia edukacji na Politechnice Gdańskiej będą uczestniczyć w uroczystej sesji wręczenia medali i dyplomów w Auli PG w godzinach od 12:15 do 14:00 z udziałem Rektora prof. Krzysztofa Wilde. A pozostały program całodziennych spotkań ustalają odrębnie organizatorzy tych zjazdów.   

Linki do programów spotkań absolwentów na wydziałach:

  1. Wydział Architektury, s.352  - tutaj
  2. Wydział Chemiczny, Audytorium - tutaj.
  3. Wydział Elektroniki, Telekomunikacji i Informatyki, Audytorium, 1 piętro, od godz. 11:00 - tutaj.
  4. Wydział Elektrotechniki i Automatyki, od godz. 13:00, zbiórka przed wejściem do budynku, spacer po obiektach - tutaj
  5. Wydział Fizyki Technicznej i Matematyki Stosowanej, Nanotechnologia A, s. 2/07, parter - tutaj.
  6. Wydział Inżynierii Lądowej i Środowiska, s. PD, godz. 11:00. 
  7. Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, od 14:00 w Sali Senatu w Gmachu Głównym - więcej.
  8. Wydział Zarządzania i Ekonomii, s. 319/318 (piętro 3).

Parkingi na ul. J. Fishera i za budynkiem ETI (a przed ul. R. Traugutta) będą czynne w godzinach od 9:00 do 19:00. Po tym czasie nastąpi otwarcie szlabanów i pojazdy będzie można odebrać w dowolnej porze nocy. 

Mapka na Dzień Absolwenta (jpg, 1.30MB)

1130 wyświetleń