II edycja Turnieju Golfa już w październiku. | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-09-18

II edycja Turnieju Golfa już w październiku.

Zdjęcie z pierwszej edycji Turnieju Golfa o Puchar Rektora PG, 2022r., Tokary Golf Club.

Zapraszamy serdecznie do udziału w drugiej edycji Turnieju Golfa o Puchar Rektora Politechniki Gdańskiej, który odbędzie się w sobotę 7 października, na polu golfowym Tokary Golf Club. Start Turnieju o godzinie 9:00 a Akademii o 11:00.

W turnieju wezmą udział profesjonaliści. Z kolei chętni i początkujący ze środowiska uczelni oraz sponsorów zapraszamy do Akademii Golfa. Zapisy proszę kierować bezpośrednio do kolegi Jerzego Kolczyńskiego, kierownika organizacyjnego turnieju.

Jerzy.kolczynski1@gmail.com  tel. 601 659 658.

W tym roku do Turnieju zaprosiliśmy również juniorów ze szkół średnich oraz najlepszych studentów z sekcji golfa powstałej na PG po zeszłorocznej edycji wydarzenia.

Zasady udziału zdefiniowane zostały w Regulaminie Turnieju, udostępnionym na stronie Tokary Golf Club i na stronie Polskiego Związku Golfa.

Do zobaczenia na polu golfowym.