Wybory wydziałowych/okręgowych Społecznych Inspektorów Pracy | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-10-13

Wybory wydziałowych/okręgowych Społecznych Inspektorów Pracy

safety first
Obraz autorstwa Freepik

Szanowni Pracownicy Politechniki Gdańskiej,

działając w oparciu  o Ustawę z dnia 24 czerwca 1983 r. o społecznej inspekcji pracy, na podstawie Regulaminu wyborów zakładowego społecznego inspektora pracy zatwierdzonego przez wszystkie organizacje związkowe Politechniki Gdańskiej oraz działając w porozumieniu z Władzami Uczelni, rozpoczęliśmy procedurę wyboru wydziałowych/okręgowych Społecznych Inspektorów Pracy na kadencję 2023-2027. Zebrania wyborcze będą odbywać się sukcesywnie w poszczególnych jednostkach organizacyjnych. Terminy zebrań będą podawane w kolejnych komunikatach Komisji Wyborczej SIP obwieszczanych na naszej stronie oraz poprzez kierownictwo jednostek. Pracami Komisji Wyborczej SIP kieruje dr inż. Leszek Wicikowski, członek NSZZ „Solidarność”. W głosowaniu mogą wziąć udział wszyscy pracownicy. Ze względu na wagę funkcji prosimy o liczny udział w głosowaniu.

Grażyna Jarosz

Przewodnicząca KZ NSZZ „Solidarność” w Politechnice Gdańskiej