List Przewodniczącej KZ NSZZ "S" w PG do wszystkich członków z dnia 06.02.2024 r. | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-06

Spotkanie emerytów

Szanowne Koleżanki, Szanowni Koledzy,

Dnia 23.01.2024 r. w siedzibie NSZZ „Solidarność” w PG odbyło się noworoczne spotkanie emerytów przy kawie i cieście. Mimo nieprzyjaznej pogody na spotkanie przybyło ponad dwudziestu emerytów. Była to dobra okazja do złożenia życzeń noworocznych, porozmawiania i zaśpiewania kilku pięknych polskich kolęd.

W dniu 23.02.2024 r. planowane jest spotkanie Rady Uczelni z kandydatami na rektora PG. Przedstawiciele obu związków zawodowych działających na PG uczestniczą z głosem doradczym w spotkaniach Rady Uczelni. Jeżeli ktoś spośród Koleżanek i Kolegów dostrzega istotne sprawy społeczności akademickiej, które warto na takim właśnie spotkaniu poruszyć, to proszę o kontakt telefoniczny (517 665 684) lub mailowy (grajaros@pg.edu.pl).

Pozdrawiam serdecznie,

Grażyna Jarosz