BORF z wizytą w Akademickim Centrum Wsparcia Uniwersytetu Gdańskiego | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-06-28

BORF z wizytą w Akademickim Centrum Wsparcia Uniwersytetu Gdańskiego

z wizytą na UG
Od lewej: mgr inż. Anna Klimczyk, mgr inż. Anna Soboń, mgr Róża Neumann-Glombin, dr Agata Rudnik, mgr Emilia Ożgo

W czwartek 27 czerwca 2024 r. Zespół BORF w składzie: Anna Soboń i Róża Neumann-Glombin, w towarzystwie Kierownik Działu Spraw Studenckich – Pani Anny Klimczyk, odwiedził Akademickie Centrum Wsparcia Psychologicznego Uniwersytetu Gdańskiego.

Spotkanie z dyrektor Centrum Wsparcia Psychologicznego UG – Panią dr Agatą Rudnik oraz psycholożką – Panią mgr Emilią Ożgo miało na celu wzajemną wymianę doświadczeń oraz nawiązanie współpracy w zakresie organizacji wsparcia psychologicznego w środowisku akademickim.

W życzliwej atmosferze powstało wiele pomysłów na nowe wspólne projekty w obszarze wsparcia psychologicznego kierowanego do społeczności akademickiej UG i PG.