8. edycja Budżetu Obywatelskiego | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-10-23

8. edycja Budżetu Obywatelskiego

zdjęcie

Od 23 października przez dwa tygodnie można zgłaszać projekty do 8. edycji Budżetu Obywatelskiego PG. W rym roku do wykorzystania jest 600 tys. zł, w tym 420 tys. zł na projekty pracownicze i 180 tys. zł na projekty studenckie.

Serdecznie zachęcamy do zaangażowania i zgłaszania własnych pomysłów, ich realizacja wpłynie na poprawę komfortu pracy i nauki na naszej uczelni. Projekty powinny uwzględniać kryterium gospodarności oraz być możliwe do wykonania w ciągu jednego roku kalendarzowego.

Etap zgłaszania projektów potrwa do 6 listopada. Następnie nadesłane propozycje przejdą weryfikację. Te, które przejdą ją pomyślnie wezmą, udział w głosowaniu, zaplanowanym w dniach od 27 listopada do 11 grudnia. Ostateczną listę projektów wybranych do realizacji poznamy 3 stycznia 2024 roku.

Więcej informacji nt. budżetu obywatelskiego PG można znaleźć ­TUTAJ.