[Doktoranci 1. roku] Rozliczenie 1 roku kształcenia w Szkole Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-06

[Doktoranci 1. roku] Rozliczenie 1 roku kształcenia w Szkole Doktorskiej

obraz

UWAGA! eDokumenty zostaną dodane do kont doktorantów w systemie Moja PG przez pracowników Biura Szkoły w czerwcu.

Rozliczenie I roku jest związane ze złożeniem następujących dokumentów z wykorzystaniem funkcjonalności eDokumenty:
  1. Indywidualny plan badawczy

2. Sprawozdanie roczne/semestralne z przebiegu pracy naukowej/kształcenia w Szkole Doktorskiej

3. Zaświadczenie uczestnictwa w seminarium (doktoranckim/wydziałowym/katedralnym) / sesji sprawozdawczej

4. Ankieta oceny postępów w pracy naukowej doktoranta

Przekazanie, uzyskanie podpisów osób decyzyjnych oraz zatwierdzenie dokumentów w Szkole Doktorskiej odbywa się  w systemie Moja PG -> Student -> eDokumenty

Obieg wszystkich dokumentów w systemie / eDokumentów (także ankiety) inicjuje Biuro Szkoły.

UWAGA! Instrukcja korzystania z formularzy do obiegu dokumentów w systemie MojaPGeDokumentów znajduje się na stronie szkoły Doktorskiej Doktorskiej w zakładce Dla doktorantów--> Do pobrania--> Szablony (dostęp po zalogowaniu).

Szablony
Szablony dokumentów nr 1-3, dołączane są do odpowiednich eDokumentów w MojaPG przez doktoranta. Są one dostępne w formacie word na stronie szkoły, w zakładce: Dla doktorantów -> Do pobrania -> Szablony (dostęp po zalogowaniu).
Szablon dokumentu nr 4, wypełniany przez promotora, dostępny jest w formacie word na stronie szkoły w zakładce Dla promotorów (dostęp po zalogowaniu). Doktorant przekazuje eDokument swojemu promotorowi w celu dołączenia przez niego wypełnionej ankiety.
Wymagane terminy, dotyczące eDokumentów:
  • wypełnienie w systemie i dołączenie do nich wymaganych plików - do 10 września

• akceptacja w systemie przez promotorów - do 17 września

• zatwierdzenie eDokumentów w systemie przez koordynatorów - do 24 września

UWAGA! Niezłożenie eDokumentów w terminie może skutkować skreśleniem z listy doktorantów

Więcej informacji na temat rozliczenia II-IV roku znajdą Państwo w zakładce -> Dla doktorantów: