[Doktoranci 2. roku] Ocena śródokresowa - najważniejsze informacje | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-06-06

[Doktoranci 2. roku] Ocena śródokresowa - najważniejsze informacje

obraz

UWAGA! eDokumenty zostaną dodane do kont doktorantów w systemie Moja PG przez pracowników Biura Szkoły w czerwcu.

Ostateczny termin na złożenie dokumentów związanych z oceną śródokresową w Moja PG został ustalony na czwartek 31 sierpnia 2023 r. (liczy się data zatwierdzenia dokumentu w systemie przez promotora).

W marcu zostało zorganizowane spotkanie informacyjne na ten temat. Więcej informacji >  https://pg.edu.pl/szkola-doktorska/2023-03/ocena-srodokresowa-informacje.

Więcej informacji znaleźć można w zakładce Dla doktorantów >Ocena śródokresowa.

Podejście do oceny śródokresowej jest obowiązkowe.

UWAGA! Niezłożenie eDokumentów w terminie będzie skutkować niemożliwością podejścia do oceny śródokresowej, co oznacza skreślenie z listy doktorantów.

Dokumenty:

Przypominamy, że szablony dokumentów związane z oceną śródokresową składane w połowie okresu kształcenia to:

Raport śródokresowy doktoranta (word)*

Ankieta oceny jakości opieki promotorskiej (word)*

Szablony dokumentów dostępne są naszej stronie > Dla Doktorantów > Do pobrania > Szablony

UWAGA! Instrukcja korzystania z formularzy do obiegu dokumentów w systemie MojaPGeDokumentów znajduje się na stronie szkoły Doktorskiej Doktorskiej w zakładce Dla doktorantów--> Do pobrania--> Szablony (dostęp po zalogowaniu).

Przekazanie dokumentów do Biura Szkoły odbywa się w systemie Moja PG > Student > eDokumenty po zatwierdzeniu przez doktoranta, a w przypadku raportu śródokresowego dodatkowo promotora.

Obieg eDokumentów z oceną śródokresową w systemie inicjuje Biuro Szkoły.
Biuro Szkoły przekazuje następnie dokumenty do oceny członkom komisji oceny śródokresowej, a po uzyskaniu od nich recenzji udostępnia w tym samym eDokumencie doktorantowi.

Rozmowy z komisjami ds. oceny śródokresowej planowane są na drugą połowę października.