To dla mnie czas intensywnego rozwoju. Aleksandra Laska absolwentką Szkoły Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-08-29

Doktorantka z Wydziału Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa - Aleksandra Laska
Fot. Krzysztof Krzempek/PG

Aleksandra Laska – trzecia absolwentka Szkoły Doktorskiej na Politechnice Gdańskiej, naukowo związana z Wydziałem Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, rozpoczęła kształcenie w r.a. 2019/2020, pod opieką promotorską dr hab. inż. Marka Szkodo, profesora uczelni z Instytutu Technologii Maszyn i Materiałów. Złożyła i obroniła pracę doktorską w dyscyplinie inżyniera mechaniczna, w której badała właściwości złączy ze stopów aluminium.

Kształcenie zakończyła w czerwcu 2023 r. (8 semestr).

Pełna treść artykułu

Podsumowanie kształcenia w Szkole Doktorskiej
  • rozpoczęcie kształcenia: 2019/2020
  • uzyskanie status absolwenta: 20 czerwca 2023 r.
  • opieka promotorska: dr hab. inż. Marek Szkodo, profesor uczelni
  • dyscyplina: inżynieria mechaniczna [IMe]
  • nadano stopień doktora: 13 grudnia 2023 r .

Profil na orcid.org