Nabór wniosków do programu Molybdenum (do 22.10.2023 dla SS1) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-09-29

Nabór wniosków do programu Molybdenum (do 22.10.2023 dla SS1)

molybdenum
Centrum Transferu Technologii zaprasza pracowników naukowych, doktorantów oraz studentów PG do składania wniosków o dofinansowanie z Programu Molybdenum

Program Molybdenum Startup School stanowi element realizacji zadań projektu IDUB w zakresie zwiększania transferu wiedzy i technologii w ramach Działania V.5 (działania zwiększające efektywność transferu technologii). Celem Programu jest zbudowanie trwałego, systemowego mechanizmu inicjowania i wspierania przedsiębiorczości akademickiej, w szczególności bazującej na wynikach badań prowadzonych na Politechnice Gdańskiej.

Program stanowi oś projektu pn. Gdańsk Tech Startup School, w ramach którego realizowane są dwa programy startup'owe:

Pre-inkubacyjny program Startup School One (SS1);
- nabór: 2 – 22 października 2023
- w programie uczestniczy maks. 12  zespołów i maks. 30 osób
Inkubacyjny program grantowy Startup School Two (SS2);
- najbliższy nabór: listopad 2023 (dokładne terminy zostaną podane wkrótce)
- przewiduje się uczestnictwo 3-6 zespołów wybranych w drodze konkursu

Kontakt ws. programu: startup@pg.edu.pl

Szczegółowe informacje nt. programu znajdziesz TUTAJ