[Aktualizacja 16.02.2024] Spotkania Kierownictwa Szkoły z doktorantami - kalendarz nadchodzących spotkań | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-11-20

Mężczyzna patrzy się w stronę tablicy z notatkami

Drodzy doktoranci,

Mamy przyjemność ogłosić planowane spotkania informacyjne dedykowane poszczególnym rocznikom. Poniżej znajduje się lista z odesłaniem do szczegółowych wpisów, które będą sukcesywnie aktualizowane:

1. [Doktoranci I roku] Ważne informacje dla nowo przyjętych doktorantów - spotkanie informacyjne

2. [Aktualizacja 16.02.2024] [Doktoranci II roku] Spotkanie dot. oceny śródokresowej

• Termin: 15 stycznia (czwartek) 2024 r., w godz. 14:00 - 16:00
  • Miejsce: Audytorium Novum

[Aktualizacja 16.02.2024] Na platformie e-nauczanie została udostępniona prezentacja ze spotkania i inne ważne informacje. Link do spotkania na platformie e-nauczanie tutaj.

3. [Aktualizacja 01.02.2024] [Doktoranci III i IV roku] Spotkanie informacyjne dot. zakończenia kształcenia

[Aktualizacja 1.02.2024] Na platformie e-nauczanie została udostępniona prezentacja ze spotkania. Link do spotkania na platformie e-nauczanie tutaj.

4. [Aktualizacja 04.12.2023] [Doktoranci I-IV roku] Ask Me Anything – Wy pytacie, my odpowiadamy

[Aktualizacja 22.12.2023] Na platformie e-nauczanie została udostępniona prezentacja ze spotkania. Link do spotkania na platformie e-nauczanie tutaj.

Wszelkie dodatkowe informacje oraz szczegóły dotyczące poszczególnych spotkań będą sukcesywnie udostępniane na naszej stronie internetowej oraz na portalach społecznościowych ze stosownym wyprzedzeniem. Prosimy o regularne śledzenie naszych aktualności.