[Aktualizacja 06.02.2024] Zmiany na stronie Szkoły Doktorskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-01-19

[Aktualizacja 06.02.2024] Zmiany na stronie Szkoły Doktorskiej

układane klocki

[Aktualizacja 06.02.2024] Nastąpiła zmiana w związku z publikowanymi informacjami na sliderze głównym. Najważniejsze dla was informacje będą publikowane w aktualnościach, natomiast w sliderze będą pojawiały się treści o charakterze promocyjnym.

Po przeanalizowaniu ankiety dotyczącej funkcjonowania strony Szkoły Doktorskiej, która była przeprowadzona w okresie 07.07.2023r - 14.07.2023, szeregu spotkań z przedstawicielami Samorządu Doktorantów i Działu Promocji oraz zasięgnięciu opinii pracowników Centrum Usług Informatycznych (CUI), uzyskaliśmy dodatkowe uprawnienia i zaczęliśmy wprowadzać zmiany, które powinny Wam pomóc w poruszaniu się po naszej stronie.

Z zakładki Pozostałe tematy, “wyciągnęliśmy” zakładki Do pobrania oraz Możliwości i skutki zatrudnienia doktorantów i dodaliśmy je do zakładki Formalności (Regulamin, ELD).

Zakładka Pozostałe tematy będzie zawierała informacje, których nie da się przypisać do innych zakładek tematycznych oraz nie będzie miała znaczącego wpływu na Waszą sytuację w trakcie kształcenia.

Natomiast zakładka Formalności (Regulamin, ELD) zawiera informacje, z którymi powinni zapoznać się wszyscy Doktoranci. Pozwoli Wam to na usystematyzowanie wiedzy m.in. na temat organizacji Szkoły Doktorskiej i procesów obsługiwanych w Biurze Szkoły Doktorskiej i poza nią.

Uporządkowaliśmy również Akty prawne i podzieliliśmy je na konkretne kategorie, co pozwoli Wam zaoszczędzić czas podczas szukania konkretnego dokumentu.

W jednym z naszych wpisów informowaliśmy, że uporządkowaliśmy również zakładkę Do pobrania oraz zaktualizowaliśmy szablony dokumentów, które się w niej znajdują. Zakładka została podzielona na sekcje, które jasno wskazują, w jaki sposób należy składać poszczególne dokumenty oraz jakich sytuacji one dotyczą.

Ostatnią ważną aktualizacją jest nowo powstała zakładka Sposoby i kolejność kontaktu. Znajdziecie tam informacje, z kim należy się kontaktować w konkretnej sprawie. Bardzo prosimy o zapoznanie się z zakładką wszystkich Doktorantów. Usprawni to przepływ informacji oraz pozwoli ograniczyć zapytania, na które Szkoła Doktorska nie może udzielić potrzebnych wam informacji.

W dalszym ciągu będziemy pracować nad ulepszeniem naszej strony, jednak należy mieć na uwadze, że jest to jedno z wielu zadań, które leżą po stronie Biura Szkoły Doktorskiej.

Prosimy o regularne śledzenie naszych aktualności oraz portalów społecznościowych, by żadna zmiana Was nie ominęła.