Nabór wniosków do 5. edycji programu Startup School One - spotkania informacyjne | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-02-20

photo

Do 10 marca trwa nabór wniosków do programu pn. "Sprawdź swój pomysł". Gdańsk Tech Startup School (czyli GTS2) zaprasza do udziału w spotkaniach informacyjnych.

Celem programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł”, jest zapewnienie uczestnikom profesjonalnego wsparcia przy ocenie i dalszym rozwoju zgłaszanych pomysłów, ukierunkowanego na wprowadzanie ich na rynek w formie spółek startup.

W ramach programu beneficjenci zyskują:

• udział w profesjonalnym programie zajęć opartych na najlepszych światowych praktykach,
  • prowadzanie zajęć przez doświadczonych trenerów startupowych,
  • opiekę indywidualnego opiekuna biznesowego,
  • dostęp do bazy mentorów,
  • przestrzeń do prototypowania i pracy.

Spotkanie informacyjne

Okazją, żeby dowiedzieć się więcej na temat programu lub przekonać się o tym, czy warto aplikować ze swoim projektem/zespołem będzie jedno ze spotkań informacyjnych.

Kontakt:
startup@pg.edu.pl