Tworzenie kont pocztowych w formacie „imie.nazwisko@pg.edu.pl” Tworzenie kont pocztowych w formacie „imie.nazwisko@pg.edu.pl”

Format adresu pocztowego „imie.nazwisko@pg.edu.pl” należy utworzyć samodzielnie poprzez powtórną aktywację konta z podaniem dotychczasowego hasła używanego do konta w systemie mojaPG.

Informacje o danych kontaktowych i nowych godzinach przyjęć Informacje o danych kontaktowych i nowych godzinach przyjęć

W zakładce „Kontakt” opublikowaliśmy informacje o naszej nowej lokalizacji, numerach telefonów i nowych godzinach przyjęć.

Zajęcia z języka angielskiego - projekt POWER 3.5 Zajęcia z języka angielskiego - projekt POWER 3.5

Informujemy, że w semestrze zimowym roku akademickiego 2019/2020 dla doktorantów PG odbywać się będą 30 godzinne specjalistyczne zajęcia z języka angielskiego organizowane w ramach Zintegrowanego Programu Rozwoju Politechniki Gdańskiej POWR.03.05.00-00-Z044/17.

III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG III Pomorska Konferencja Open Science oraz warsztaty Focus on Open Science na PG

W dniach 9–10 października odbędzie się III Pomorska Konferencja Open Science: Otwarte Dane dla Nauki i Społeczeństwa. Wydarzenie organizowane jest przez Bibliotekę Politechniki Gdańskiej oraz Centrum Usług Informatycznych PG.

Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019 Informacja o zamknięciu biura Szkoły Doktorskiej 4.10.2019

Od 7 października 2019 r. zapraszamy do nowej siedziby biura w Gmachu Głównym do pokoju 209.

Wyświetlanie 241 - 245 z 271 rezultatów.
z 55