Witamy na nowoczesnym, wielokulturowym i zorientowanym rynkowo Wydziale Zarządzania i Ekonomii. Znajdujemy się w świetnie skomunikowanej lokalizacji. Oferujemy naukę w otoczeniu zjawiskowego kampusu Politechniki Gdańskiej oraz prężnie rozwijających się centrów badawczych.

Kształcimy inżynierów, ekonomistów, menedżerów i liderów biznesu na kierunkach poszukiwanych przez pracodawców. Dajemy szansę na sukces zawodowy w branżach z obszaru zarządzania, finansów i szybko rozwijającej się branży IT. Jesteśmy częścią renomowanej Uczelni technicznej, a uzyskany u nas dyplom wygląda świetnie w każdym CV. Dobrą jakość kształcenia potwierdzają przyznane nam międzynarodowe akredytacje, w tym: AMBA, CEEMAN, PKA, EMOS i IPMA-Student.

Uruchamiamy kierunki licencjackie, inżynierskie i magisterskie w języku polskim i angielskim. Realizujemy ponad 30 kierunków studiów podyplomowych, w tym prestiżowy i nagradzany program Executive MBA.

Prowadzimy, unikatowy w Polsce kierunek "Zarządzanie Inżynierskie" z wysokim potencjałem rynkowym. Zarządzanie prowadzone na naszym wydziale otrzymało najwyższą pozycja w północnej Polsce w „Rankingu Szkół Wyższych Perspektywy.

Aktywnie współpracujemy z otoczeniem biznesowym, dzięki czemu nasi studenci nabywają bezcenne kontakty i uczestniczą w szkoleniach, a także w stażach dających wartościowe doświadczenie zawodowe na start. Oferujemy dodatkowe stypendia dla studentów, granty dla kół naukowych oraz wsparcie finansowe projektów edukacyjno-naukowych m.in. z programu IDUB - Inicjatywa Doskonałości - Uczelnia Badawcza.

Wspieramy naszych studentów na ścieżce prowadzącej do Szkoły Doktorskiej Politechniki Gdańskiej i w rozwoju kariery naukowej.

Posiadamy prężnie działające centrum pomocy studentom, którzy pragną wyjechać na wymianę w ramach programu Erasmus+. Dzięki nawiązanym przez nas partnerstwom, nasi studenci mogą  uzyskać podwójny dyplom z uczelni partnerskich z Chin, Francji lub Włoch.

Dużą wagę przykładamy do jakości obsługi studentów oraz do budowania dobrej atmosfery podczas nauki. Wspieramy wydarzenia studenckie integracyjne oraz imprezy sportowe.

Jesteśmy dumni z tego, że absolwenci naszego wydziału zmieniają świat na lepszy.