Wydział Zarządzania i Ekonomii | Politechnika Gdańska

Treść strony

Wydział Zarządzania i Ekonomii

Wydział Zarządzania i Ekonomii jest najmłodszym, najbardziej umiędzynarodowionym i najbardziej biznesowym wydziałem Politechniki Gdańskiej. Kształci inżynierów, ekonomistów, menedżerów i liderów biznesu zdolnych do kreatywnego i niezależnego myślenia, którzy rozumieją wyzwania współczesnego świata.

W trakcie studiów możesz uczestniczyć w programach podwójnego dyplomowania, uzyskując dyplom jednej z naszych uczelni partnerskich z Chin, Francji lub Włoch. Jeśli lubisz poznawać nowe miejsca i kultury jako student, możesz studiować przez rok na jednej ze stu uczelni partnerskich na całym świecie.

W ramach współpracy z biznesem przygotuj się na szeroki wachlarz staży, inspirujących praktyk zawodowych oraz możliwość napisania pracy magisterskiej pod okiem mentorów z największych polskich firm. WZiE to wyjątkowe miejsce do nauki, które daje globalne doświadczenie i wyraźną przewagę na rynku wynikającą z unikalnej atmosfery, wielokulturowego i zróżnicowanego środowiska. Co roku  przyjeżdżają do nas studenci z całej Europy oraz z Azji , Ameryki Północnej i Łacińskiej oraz Afryki. Nasi międzynarodowi naukowcy zapewniają studentom zajęcia na wysokim poziomie, pomagając w przygotowaniu do pracy w globalnych firmach.

 

Kierunki studiów

Sprawdź kierunki studiów na Wydziale Zarządzania i Ekonomii 🧮

Dlaczego MY?

Przekonaj się dlaczego warto studiować na WZiE 😊

Dzieje się na WZiE

Nasz wydział tętni życiem. Dołącz do naszej społeczności na FB