X Dzień Strefy na Politechnice Gdańskiej | Politechnika Gdańska

24 November 2022 00:00 - 23:59

Kategoria: Inne

Typ: Targi pracy

Dn. 24.11.2022 w godz. 10.00–14.00 na Wydziale Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG odbędą się spotkania studentów i absolwentów z czołowymi firmami działającymi w Pomorskiej Specjalnej Strefie Ekonomicznej. Pracodawcy przybliżą specyfikę pracy oraz wymagania dla konkretnych stanowisk, odpowiedzą na pytania związane z procesem rekrutacyjnym oraz przedstawią swoje oferty pracy, staży i praktyk zawodowych.

Podczas X Dnia Strefy zaprezentują się następujące firmy:

• Crist SA
  • Flextronics International Poland sp. z o.o.
  • Grupa Przemysłowa Baltic sp. z o.o.
  • HPE 8 sp. z o.o.
  • Hydromech SA
  • JABIL Poland sp. z o.o.
  • Lacroix Electronics sp. z o.o.
  • Leo Pharma
  • Mondi Świecie
  • STEICO sp. z o.o.
  • Skat Transport sp. z o.o.
  • TMA Auomation
  • WestRock
  • Deep Tech Institute
  • Thales DIS Polska sp. zo.o.
  • Polipack Sp. j. PPHU
  • Northvolt Poland sp. z o.o.

Zapraszamy studentów i absolwentów do aktywnego uczestnictwa w Dniu Strefy oraz wzięcia udziału w warsztacie ”Umiejętności pracy zespołowej przy projektach technicznych”, który o godzinie 12:00 (sala 508, V p.) poprowadzą specjaliści z firmy Gi Group.

Podczas wydarzenia będzie można odbyć spotkanie z doradczynią zawodową oraz doradczynią ds. przedsiębiorczości Biura Karier i Absolwentów PG. Na uczestników czekają ciekawe atrakcje.

Organizatorami wydarzenia są: Pomorska Specjalna Strefa Ekonomiczna, Zespół Biura Karier i Absolwentów oraz Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa PG.