PG Network # OffshoreMeetup | Politechnika Gdańska

Treść strony

Wydarzenia

PG Network # OffshoreMeetup

16 June 2023 17:00 - 20:00

Kategoria: Inne

Typ: Spotkanie

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu PG Network #Meetup, które odbędzie się w tematyce Offshore Wind - morskiej energetyki wiatrowej: 16 czerwca w godz. od 17:00 do 20:00 w AK PG Kwadratowa.

Zapraszamy na drugie spotkanie z cyklu PG Network #Meetup, które odbędzie się w tematyce Offshore Wind - morskiej energetyki wiatrowej: 16 czerwca w godz. od 17:00 do 20:00 w AK PG Kwadratowa.

Podczas wydarzenia przedstawiciele z branży wygłoszą prelekcje w ramach Offshore Insiration T@lks, w tematach ważnych i kluczowych dla branży. Po prelekcjach odbędzie się networking z udziałem wszystkich uczestników spotkania. Zapraszamy studentów, absolwentów, pracowników firm, kadry naukowej a także wszystkich zainteresowanych tematyką. Dla każdego uczestnika piwo i pizza gratis. 

Organizatorem wydarzenia są Stowarzyszenie Absolwentów PG, Wydział Inżynierii Mechanicznej i Okrętownictwa, Samorząd Studentów Politechniki Gdańskiej, Centrum Transferu Technologii oraz Inkubator Starter.

Wstęp bezpłatny z obowiązkiem elektronicznego zgłoszenia udziału poprzez system: https:/app.evenea.pl/event/pgnetwork02/.