Porozmawiajmy o Strategii HR4R PG — zaproszenie | Politechnika Gdańska

29 June 2023 13:00 - 14:00

Kategoria: Organizacja i zarządzanie

Typ: Spotkanie

Centrum HR serdecznie zaprasza pracowników i doktorantów PG na spotkanie „Porozmawiajmy o Strategii HR4R PG”, które odbędzie się 29 czerwca w godzinach 13:00-14:30 w sali konferencyjnej budynku Hydromechaniki.

Centrum HR serdecznie zaprasza pracowników i doktorantów PG na spotkanie „Porozmawiajmy o Strategii HR4R PG”, które odbędzie się 29 czerwca w godzinach 13:00-14:30 w sali konferencyjnej budynku Hydromechaniki. Wydarzenie odbędzie się w ramach cyklu spotkań „Porozmawiajmy o…, porozmawiajmy z…”, które jest jednym z działań Strategii HR4R na lata 2022-2025 i ma na celu dyskusję na tematy ważne dla całej społeczności Politechniki Gdańskiej.

Drugie spotkanie powiązane jest z wizytą przedstawicieli Komisji Europejskiej dotyczącą oceny naszej Uczelni pod kątem realizacji działań Strategii HR4R i przedłużenia zgody na posługiwanie się Wyróżnieniem HR (tzw. Logo HR), która miała miejsce 16 czerwca br. Porozmawiamy o tym, po co nam Logo HR, jak definiowane były działania, co udało się zrealizować w ramach dotychczasowych Strategii HR4R i jakie zadania zaplanowane są na najbliższe lata. Ciekawi jesteśmy również Państwa spostrzeżeń i pomysłów dotyczących kolejnych działań, jakie można by wdrożyć na naszej Uczelni.

Spotkanie poprowadzą dr inż. Agnieszka Lendzion, zastępca dyrektora Centrum HR oraz dr inż. Tomasz Majchrzak, przewodniczący Zespołu monitorującego warunki rozwoju i badań prowadzonych przez młodych naukowców.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rezerwację tutaj.