Odgrzewamy stare hity | Politechnika Gdańska

16 - 17 Wrzesień 2023

Kategoria: Inne

Typ: Jubileusz

Kwadratowa obchodzi 65-lat! To dobra okazja, aby powrócić tu na imprezę z największymi hitami sprzed 15, 20, 25, a może nawet 30 lat! Jedno jest pewne, na górnej sali nie usłyszycie obecnych hitów.

O dobrą muzykę zadbają dj'e, którzy są związani z Kwadratową najdłużej.Na górnej sali, gdzie odgrzewać będziemy stare hity zagrają CAMILLYO (ponad 15 lat w Kwadratowej) oraz GOSKEE (ponad 11 lat w Kwadratowej).
Jeżeli jednak będziecie chcieli się pobawić przy współczesnej muzyce, będziecie mieli taką możliwość na dolnej sali, która powraca już na stałe po wakacyjnej przerwie! Moc obecnych imprez pokaże CRUSADER (ponad 10 lat w Kwadratowej).
ZAPRASZAMY WSZYSTKICH, a przede wszystkim tych, którzy bawili się w Kwadratowej 5,10, 15, 20, 25, 30 lat temu! To jest idealny moment, żeby wrócić na parkiet najstarszego gdańskiego klubu z tą samą lokalizacją i zobaczyć jak od ostatniej imprezy zmienił się Kwadrat!
Początek imprezy: 21:00
Wstęp:
-Lista FB do 22:00 wchodzi za darmo! (wystarczy kliknąć wezmę udział w wydarzeniu). Listę zamykamy w dniu wydarzenia o godzinie 20:00.
-do 23:00 - 10 zł (dla wszystkich)
-Studenci 20 zł (za okazaniem ważnej legitymacji studenckiej)
-Pozostali 30 zł
-Szatnia w klubie bezpłatna