Moduł e-Doręczeń w EZD | Politechnika Gdańska

24 November 2023 09:00 - 11:00

Kategoria: Nauka

Typ: Szkolenie

Centrum Obiegu Dokumentów zaprasza na szkolenie online z zakresu obsługi modułu e-Doręczeń w systemie EZD.

Szkolenie odbędzie się 24.11. br. w godz. 9.00–11.00 i będzie realizowane poprzez narzędzie Microsoft Teams.

Dołączenie do spotkania będzie możliwe przy pomocy linku udostępnionego na stronie Centrum Obiegu Dokumentów: https://pg.edu.pl/cod/ezd/szkolenia-online.
Nie jest wymagana wcześniejsza rejestracja na szkolenie.

Zakres tematyczny:

• Wprowadzenie do e-Doręczeń - otoczenie prawne i uwarunkowania techniczne
  • Uruchomienie modułu e-Doręczenia w EZD
  • Ustalenie adresu wysyłki w bazie EZD i ogólnopolskiej bazie adresów elektronicznych (BAE)
  • Dodanie adresata do wysyłki poprzez e-Doręczenia
  • Wysyłka w trybie Publicznej usługi rejestrowanego doręczenia elektronicznego (PURDE)
  • Szczegóły wysyłki w trybie PURDE z poziomu koszulki w EZD
  • Wysyłka w trybie Publicznej usługi hybrydowej (PUH)
  • Szczegóły wysyłki w trybie PUH z poziomu koszulki w EZD
Zapraszamy również na kolejne szkolenia z e-Doręczeń, które będą realizowane w godz. 9.00–11.00 poprzez narzędzie Microsoft Teams w następujących terminach:

• w listopadzie: 29;
  • w grudniu: 1, 8 i 13.