II edycja programu eduSHARE | Politechnika Gdańska

2 June 2024 00:00 - 23:59

Kategoria: Edukacja

Typ: Konkurs

Startujemy z II edycją programu eduSHARE

To program, który stworzyliśmy po to, aby docenić i wyróżnić najlepsze wykładowczynie i najlepszych wykładowców Politechniki Gdańskiej oraz aby promować najbardziej inspirujące praktyki w dydaktyce akademickiej.

W I edycji dzięki Waszym głosom zostało wyłonionych 30 wspaniałych laureatów i laureatek programu.

Chcemy dalej dzielić się z całą społecznością akademicką pomysłami na najbardziej motywujące i angażujące zajęcia prowadzone przez najbardziej charyzmatycznych i inspirujących nauczycieli akademickich naszej uczelni.

Ale to Wy – studenci Politechniki Gdańskiej – jesteście w programie eduSHARE nieodzowni, aby wskazać Waszych najlepszych nauczycieli, którzy są dla Was autorytetami, są Waszymi mentorami, którzy inspirują i motywują Was do zdobywania wiedzy i umiejętności.

Zatem jeśli jesteś studentem/ką Politechniki Gdańskiej – nie czekaj, doceniaj, głosuj!

Zgłoś wykładowcę do eduSHARE

Szukamy #superwykładowców na PG, pomóż nam ich znaleźć!

Na zgłoszenia czekamy do 2.06.2024 r.

Nazwiska laureatów II edycji ogłosimy podczas gali Święta Dydaktyki 14.10.2024 r.