Jak tworzyć interaktywne kursy na platformie eNauczanie? | Politechnika Gdańska

Jak tworzyć interaktywne kursy na platformie eNauczanie?

27 June 2024 09:00 - 15:00

Kategoria: Edukacja

Typ: Szkolenie

Szkolenie dotyczy nowych możliwości tworzenia kursów akademickich na platformie eNauczanie PG. Uczestnicy znajdą inspirację do wykorzystania zasobów Moodle, aby uczenie się uczynić angażującym procesem.

To warsztatowe szkolenie otwiera nowe możliwości tworzenia kursów akademickich na platformie eNauczanie PG. Uczestnicy znajdą tu inspirację do wykorzystania zasobów Moodle, aby uczenie się uczynić angażującym procesem.

Zakres szkolenia:

• kreowanie dynamicznych Quizów, które pobudzą zainteresowanie studentów i umożliwią sprawdzenie wiedzy w praktyce.
  • Lekcja –  ścieżka prowadząca przez kluczowe tematy,
  • Książka – organizacja materiałów dydaktycznych w łatwo dostępny i przystępny sposób,
  • Warsztat – recenzowanie prac, które sprzyja krytycznemu myśleniu i współpracy.

Informacje o szkoleniu:

Projekt: „Kadra 5.0. Rozwój kompetencji nauczycieli i doktorantów” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego nr umowy o dofinansowanie FERS.01.05-IP.08-0102/23-00.