Demo Day programu Startup School One | Politechnika Gdańska

27 June 2024 15:00 - 18:00

Kategoria: Współpraca

Typ: Spotkanie

Gdańsk Tech Startup School zaprasza na Demo Day programu Startup School One, czyli prezentację zespołów, które ukończyły 5. edycję programu. Uczestników stacjonarnych oraz online obowiązuje rejestracja.

Gdańsk Tech Startup School (GTS2) zaprasza na 5 edycję DEMO DAY Startup School One, który odbędzie się 27.06.2024 r. (czwartek) o godz. 15:00 w Auditorium Novum PG.

W trakcie Demo Day swoje projekty zaprezentują zespoły startupowe 5. edycji programu Startup School One pn. „Sprawdź swój pomysł”.

Wydarzenie będzie również transmitowane online przez platformę MS Teams.

Uczestników stacjonarnych oraz online obowiązuje rejestracja.

Agenda wydarzenia:

• 15:00–15:10 – otwarcie wydarzenia i przywitanie gości
  • 15:15 – 2 bloki prezentacji zespołów startupowych z 15-minutową przerwą

Networking na zakończenie

Jury i nagroda publiczności

Zespoły prezentujące się podczas Demo Day będą oceniane przez Jury, dodatkowo nasze zespoły powalczą również o nagrodę publiczności sponsorowaną przez Politechniczny Klub Biznesu PKB+.

Strefa matchmakingowa

Zapraszamy zespoły startupowe, poszukujące partnerów do rozwoju swoich projektów, szczególnie w ramach programu Startup School One i Startup School Two. Rozmowy z zespołami będą możliwe podczas przerwy oraz części networkingowej.