Szkolenie „Budowanie relacji w grupie” | Politechnika Gdańska

Szkolenie „Budowanie relacji w grupie”

12 June 2024 09:00 - 15:00

Kategoria: Edukacja

Typ: Szkolenie

Centrum Nowoczesnej Edukacji zaprasza 12.06.2024 r. na szkolenie pt. „Budowanie relacji w grupie”.

Tematyka szkolenia:

• czynniki, które wpływają na budowanie relacji w grupie;
  • sposób komunikacji oparty o empatię;
  • zrozumienie siebie i innych oraz błędy poznawcze i ich wpływ na jakość komunikacji;
  • jak dbać o swoje granice w relacjach oraz jak wspierać studentów w budowaniu relacji w grupie.

Informacje dla uczestników:

Szkolenie jest finansowane ze środków NCBiR – projekt pt. „Kadra 5.0. Rozwój kompetencji nauczycieli i doktorantów” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach programu Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego nr umowy o dofinansowanie FERS.01.05-IP.08-0102/23-00. Regulamin uczestnictwa i załączniki.

Oferta certyfikowanych szkoleń warsztatowych znajduje się na stronie Centrum Nowoczesnej Edukacji.