Spotkanie z cyklu: „Za kulisami biznesu” – Dariusz Antończyk | Politechnika Gdańska

Treść strony

Wydarzenia

Spotkanie z cyklu: „Za kulisami biznesu” – Dariusz Antończyk

13 May 2021 13:00 - 14:00

Kategoria: Inne

Typ: Spotkanie

Gościem spotkania będzie Dariusz Antończyk – manager ds. szkoleń i doskonalenia na region Europy Środkowo-Wschodniej w Lloyd’s Register. Temat: ISO i certyfikacja systemów zarządzania.

Zapraszamy na kolejne spotkanie z cyklu: „Za kulisami biznesu”, 13.05.2021 r. o godz. 13.00, MS Teams.

Gościem spotkania będzie Dariusz Antończyk – manager ds. szkoleń i doskonalenia na region Europy Środkowo-Wschodniej w Lloyd’s Register.

Temat: ISO i certyfikacja systemów zarządzania

Podczas spotkania omówiona zostanie rola jednostek certyfikacyjnych w funkcjonowaniu lokalnego (trójmiejskiego) i globalnego biznesu. Uczestnicy dowiedzą się, czym są i jak funkcjonują jednostki certyfikacyjne oraz na czym polega rola audytów oraz konsultantów systemów zarządzania. Poruszona też będzie rola systemów zarządzania jakością (ISO 9001), środowiskiem (ISO 14001), BHP (ISO 45001) i innych systemów oraz co oznacza, że dana organizacja posiada dany system i certyfikat.

Dariusz Antończyk jest absolwentem Wydziału Zarządzania i Ekonomii PG oraz Coventry University (UK). Ukończył również liczne szkolenia oraz studia podyplomowe Manager Jakości (SGH w Warszawie).

Pracował w Eaton Automotive w Tczewie i Bielsku-Białej oraz w AIC w Gdyni na stanowiskach inżyniera jakości, koordynatora jakości, managera produkcji i jakości. Aktualnie pracuje w globalnej jednostce certyfikacyjnej Lloyd's Register, wcześniej jako starszy trener, a obecnie jako manager ds. szkoleń i doskonalenia na region Europy Środowo-Wschodniej. Ponadto jest autorem pierwszego w Polsce w pełni internetowego szkolenia z zakresu Systemu Zarządzania Jakością wg ISO 9001:2015 na platformie https://inzynierjakosci.pl/.

Wejście na spotkanie.