Szkolenie CNE: O żarcie i zabawie na zajęciach ze studentami | Politechnika Gdańska

Szkolenie CNE: O żarcie i zabawie na zajęciach ze studentami

28 May 2021 13:00 - 14:30

Kategoria: Edukacja

Typ: Szkolenie

„Dydaktyczne Piątki” w Centrum Nowoczesnej Edukacji: „O wizytach Herkulesa, podręcznikach na wesoło i escape roomach, czyli o żarcie i zabawie na zajęciach ze studentami”

Centrum Nowoczesnej Edukacji PG zaprasza na kolejne cotygodniowe szkolenie w ramach programu „Dydaktyczne Piątki”: O wizytach Herkulesa, podręcznikach na wesoło i escape roomach, czyli o żarcie i zabawie na zajęciach ze studentami

Szkolenie poprowadzi dr hab. inż. Katarzyna Weinerowska-Bords, prof. PG (WiLiŚ).

Niektore pytania, na które postara się odpowiedzieć prowadząca:

• Czy żart i zabawa mogą być narzędziem dydaktycznym i kluczem pomagającym nam „otworzyć” naszych studentów?
  • Czy treści podręcznika mogą być zabawne, a zadanie inżynierskie okraszone przygodą?
  • Czy warto tracić na to czas?
  • I czy przypadkiem nie godzi to w powagę studiów, prestiż uczelni i autorytet nauczyciela?

Link do spotkania na platformie MS Teams: https://tinyurl.com/dhcehsme; szkolenie odbędzie się w godz. 13.00–14.30.