Absolwent Wydziału Elektrotechniki i Automatyki laureatem konkursu SEP Oddział Gdańsk (edycja 2019) | Politechnika Gdańska

Treść strony

Aktualności

Data dodania: 2019-10-11

Absolwent Wydziału Elektrotechniki i Automatyki laureatem konkursu SEP Oddział Gdańsk (edycja 2019)

Na zdjęciu się pięciu mężczyzn, w tym prof. Krzysztof Wilde Rektor PG oraz absolwent inż. Cezary Swinarski.  Dwóch mężczyzn ubranych jest w garnitury, trzech w togi. Mężczyźni stoją w auli.

Absolwent Wydziału Elektrotechniki i Automatyki inż. Cezary Swinarski został laureatem III nagrody w ramach VI edycji dorocznego konkursu na najlepszą pracę dyplomową inżynierską, organizowanego przez Gdański Oddział Stowarzyszenia Elektryków Polskich.

Nagroda w kwocie 1000 zł została przyznana za pracę dyplomową Praca równoległa oraz grupowe sterowanie podobciążeniowymi przełącznikami zaczepów transformatorów badawczych w Laboratorium LINTE^2, wykonaną pod opieką doc. Andrzeja Augusiaka z Katedry Elektroenergetyki.

Nagroda została wręczona w dniu 2 października 2019 r., w trakcie uroczystej Inauguracji Roku Akademickiego 2019/2020 na Wydziale Elektrotechniki i Automatyki, przez dr. inż. Kornela Borowskiego, przedstawiciela Gdańskiego Oddziału SEP.

143 wyświetleń