Nagrody za najlepsze prace dyplomowe | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-01-05

Nagrody za najlepsze prace dyplomowe

statuetka

Koniec roku to tradycyjnie czas rankingów i podsumowań. Rok 2020 z pewnoscią był "nietypowy", ale chcielibyśmy zakończyć ten trudny rok pozytywnym akcentem. Jest ku temu nietuzinkowa okazja – ogłoszenie zwycięzców w Konkursie Dziekan WILiŚ na najlepszą pracę dyplomową w roku akademickim 2019/20.

Niestety, z uwagi na znaczne ograniczenia pandemiczne Pani Dziekan nie może wręczyć nagród tradycyjnie na uroczystym posiedzeniu Rady Wydziału. Nie pozostaje nam nic innego jak ogłosić zwycięzców za pomocą mediów internetowych, co z przyjemnością czynimy.

Nagrodę Dziekan WILiŚ za najlepszą pracę inżynierską na kierunku budownictwo otrzymuje:

• inż. Magdalena Knak za pracę: „Badania nieniszczące belek zespolonych za pomocą propagacji fal sprężystych”,
    promotor: prof. dr hab. inż. M. Rucka, promotor pomocniczy: mgr inż. Erwin Wojtczak

Nagrodę Dziekan WILiŚ za najlepszą pracę magisterską na kierunku budownictwo otrzymują ex-aequo:

• mgr inż. Beniamin Kondys za pracę: „Symulacje numeryczne propagacji rys dyskretnych w belkach betonowych i żelbetowych”,
    promotor: dr hab. inż. J. Bobiński, prof. uczelni
  • mgr inż. Paweł Pieczka za pracę: „Nośność osiowo ściskanych stalowych słupów dwugałęziowych”,
    promotor: dr hab. inż. P. Iwicki, prof. uczelni

Nagrodę Dziekan WILiŚ za najlepszą pracę inżynierską na kierunku geodezja i kartografia otrzymuje:

• inż. Mateusz Poniatowski za pracę: „Wpływ zaburzeń jonosferycznych na dokładność wyznaczenia pozycji GNSS metodą PPP podczas burzy geomagnetycznej 17.03.2015”,
    promotor: dr inż. Grzegorz Nykiel

Nagrodę Dziekan WILiŚ za najlepszą pracę magisterską na kierunku inżynieria środowiska (Environmental Engineering) otrzymuje:

• mgr inż. Jeremiah Otieno za pracę: „Contibution of Denitryfiyng Polyposhate Organism to Biological Phosphorus Removal Process and Geen House Emission”,
    promotor: dr inż. Przemysław Kowal.

Zwycięzcy otrzymają tradycyjne dyplomy z załącznikiem (nagroda pieniężna).
Dyplomy będą do odbioru w Biurze Wydziału (info u Prodziekana Ossowskiego).