Absolwenci z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki laureatami konkursu PTE | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-02-19

Absolwenci z Wydziału Elektrotechniki i Automatyki laureatami konkursu PTE

Na zdjęciu znajduje się praca magisterska oprawiona w granatową oprawę ze złotymi napisami. Egzemplarz umieszczony jest na drewnianym stole.

W dniu 10 lutego 2021 roku została rozstrzygnięta XXIV edycja Konkursu Prac Magisterskich im. Lucjana Hofmana oraz w XVII edycja Konkursu Prac Licencjackich im. Witolda Andruszkiewicza za rok 2020, organizowana przez Polskie Towarzystwo Ekonomiczne (PTE), oddział Gdańsk.

Laureatem konkursu w kategorii prac dyplomowych magisterskich została praca mgr. inż. Bartosza Maciąga i mgr. inż. Krzysztofa Milewskiego Algorytmy wspomagające decyzje operatorskie w biologicznej oczyszczalni ścieków”, zeszłorocznych absolwentów Wydziału Elektrotechniki i Automatyki Politechniki Gdańskiej.

Magisterska praca dyplomowa została zrealizowana w Katedrze Elektrotechniki, Systemów Sterowania i Informatyki pod opieką dr hab. inż. Roberta Piotrowskiego, prof. uczelni.