Nabór wniosków w III edycji programu Uranium Supporting Cooperation With High Schools (22.12.2022-10.02.2023) | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-12-21

Uranium
Celem Programu jest wspieranie współpracy uczelni ze szkołami średnimi, głównie spoza Trójmiasta, wyłaniającymi najzdolniejszych absolwentów jako przyszłych studentów Politechniki Gdańskiej, w szczególności na kierunkach powiązanych z tematyką badawczą Centrów POB.

Uwaga

Zapraszamy do zapoznania się z intrukcją

Budżet i warunki realizacji projektu
  • Wysokość grantu w programie URANIUM wynosi maksymalnie 30 000 zł, a okres jego realizacji jest nie dłuższy niż 12 miesięcy.
  • Wnioski o przyznanie grantu mogą być składane przez pracowników dydaktycznych lub badawczo-dydaktycznych Politechniki Gdańskiej.

Jakie kategorie kosztów można zaplanować w projekcie?

W skład kosztów mogą wchodzić m.in.:

• wynagrodzenie dla kierownika grantu, wypłacane w postaci dodatku dydaktycznego do wynagrodzenia zasadniczego;
  • koszty realizacji przez przedstawicieli PG przedsięwzięć w ramach współpracy ze szkołą średnią.
Jak aplikować?
  • Nabór wniosków będzie trwał od 22 grudnia 2022 r. do 10 luty 2023 r. do godz. 23:59.
  • Wniosek należy złożyć wyłącznie w formie elektronicznej przez system MojaPG w Module Granty
  • Do wniosku należy załączyć deklarację woli współpracy, ze strony dyrektora szkoły średniej, w formie projektu umowy o współpracy lub listu intencyjnego.