Startup School One "Sprawdź swój pomysł" - spotkania informacyjne | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-10-09

Startup School One "Sprawdź swój pomysł" - spotkania informacyjne

Plakat szóstej edycji programu Startup School One "Sprawdź swój pomysł".
Do 3 listopada 2024 r. trwa nabór do programu "Sprawdź swój pomysł".

Program Startup School One "Sprawdź swój pomysł" ma na celu zapewnienie profesjonalnego wsparcia dla rozwoju pomysłów biznesowych uczestników. Inicjatywa skierowana jest do wszystkich studentów, pracowników, doktorantów i absolwentów Politechniki Gdańskiej.
Dzięki programowi uczestnicy otrzymują m.in.:

• pakiet praktycznych szkoleń warsztatowych prowadzonych przez doświadczonych trenerów
  • dostęp do mentorów i praktyków biznesu
  • przestrzeń do pracy zespołowej oraz prototypowania

Dowiedz się więcej o programie Startup School One.

Spotkania informacyjne

Październikowe spotkania informacyjne, na które zaprasza Gdańsk Tech Startup School (GTS2) będą doskonałą okazją do poznania szczegółów programu i porozmawiania o aplikacji ze swoim projektem/zespołem:

• online na MS Teams w dniach: 15 oraz 28 października
  • stacjonarnie 24 października (czwartek) w sali konferencyjnej budynku Hydromechaniki
  • w każdy wtorek października można również skorzystać z indywidualnych konsultacji w godz. 1400-1600 w strefie iGTS2

Sprawdź szczegółowy harmonogram spotkań informacyjnych.