Merry Open Science, FarU! | Politechnika Gdańska

Merry Open Science, FarU!

11 December 2023 09:00 - 16:00

Seminarium "Merry Open Science, FarU!", które odbędzie się 11 grudnia 2023 r., jest wydarzeniem inaugurującym cykliczne, coroczne spotkania pracowników bibliotek ze związku Uczelni Fahrenheita, który tworzą Politechnika Gdańska, Uniwersytet Gdański i Gdański Uniwersytet Medyczny. Celem seminarium jest poruszenie różnorodnych aspektów związanych z Otwartą Nauką, propagowanie idei otwartości, stworzenie pola do dyskusji i wymiany doświadczeń z tego zakresu. A to wszystko w uroczej, przedświątecznej atmosferze.

Organizatorem i gospodarzem pierwszej edycji jest Biblioteka Politechniki Gdańskiej.

Wydarzenie odbywa się pod honorowym patronatem Dyrektora Związku Uczelni w Gdańsku im. Daniela Fahrenheita.

W programie zaplanowano 3 sesje:

• Sesja I - wystąpienie keynote i gości zewnętrznych
  • Sesja II - wystąpienia reprezentantów FarU
  • Sesja III - warsztaty świąteczne

Szczegółowy program i więcej informacji