Jak znaleźć polskie i anglojęzyczne materiały promocyjne i instruktażowe dotyczące narzędzi i zasobów EBSCO? | Politechnika Gdańska

Wydarzenia

29 November 2023 10:00 - 10:30

Podczas krótkiego szkolenia dokonamy przeglądu różnych stron internetowych, gdzie użytkownicy i bibliotekarze mogą znaleźć dodatkowe przydatne materiały instruktażowe dostępne w języku polskim. Uczestnicy poznają nowe oblicze strony wsparcia EBSCO Connect. Zobaczymy również Akademię EBSCO, gdzie użytkownicy mogą znaleźć liczne nagrania wideo, zwiększyć swoje umiejętności wyszukiwania informacji biorąc udział w mini kursach, wyświetlić archiwalne nagrania szkoleń.