Premie za publikacje naukowe i patenty | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2024-01-04

Premie za publikacje naukowe i patenty

office
Wnioski o premie PG należy składać w biurach dziekanów poszczególnych wydziałów. Najbliższy termin wnioskowania: do 9 lutego 2024 r.

Uwzględniane są publikacje naukowe opublikowane i patenty uzyskane po 1 stycznia 2023 r. (w przypadku publikacji – artykuły przypisane do konkretnego nr czasopisma i zatwierdzone w systemie MojaPG w terminach: do dnia 15.01.2024 r.), w tym:

• autorstwo/współautorstwo publikacji w czasopismach posiadających IF, znajdujących się w bazie Scopus i mających wartość co najmniej 100 punktów,
  • autorstwo/współautorstwo monografii o wartości punktowej co najmniej 200 punktów,
  • autorstwo/współautorstwo patentów międzynarodowych (europejskich oraz patentów przyznanych w krajach o najwyższej renomie, takich jak USA oraz Japonia, itp.), których Uczelnia jest właścicielem

Regulamin premii za publikacje naukowe i patenty na PG w roku 2023 >>> (obow. do 29.02.24 r.)