Rusza kolejna edycja konkursu – Jaskółki Przedsiębiorczości. Rusza kolejna edycja konkursu – Jaskółki Przedsiębiorczości.


Studenci oraz doktoranci Politechniki Gdańskiej mają możliwość zgłaszania swoich innowacyjnych i niekonwencjonalnych pomysłów na biznes w grupach (do 3 osób) bądź indywidualnie.

18. edycja Nagród Naukowych POLITYKI dla młodych naukowców 18. edycja Nagród Naukowych POLITYKI dla młodych naukowców


Do niedzieli 17 czerwca 2018 r. można zgłaszać aplikacje do konkursu o 5 stypendiów po 15 tys. zł oraz 10 nagród finałowych po 5 tys. zł.

Bezpłatne warsztaty dla innowatorów Bezpłatne warsztaty dla innowatorów


Do 23 kwietnia można zgłaszać się do udziału w bezpłatnych szkoleniach dotyczących negocjacji oraz analizy i projektowania modeli biznesowych, które Centrum Transferu Wiedzy i Technologii organizuje wspólnie z Fundacją Inventity. Warsztaty odbędą się 26 i 27 kwietnia na Wydziale Mechanicznym, a poprowadzi je Wojciech Szapiel.

Szkolenia dla młodej kadry PG – projekt POWER 3.4 Szkolenia dla młodej kadry PG – projekt POWER 3.4


Trwają zapisy na kolejne szkolenia w ramach projektu pn. „Podniesienie kompetencji dydaktycznych nauczycieli akademickich Politechniki Gdańskiej”, adresowanego do kadry dydaktycznej i naukowo-dydaktycznej.

Wyróżnienia STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ dla studiów doktoranckich PG Wyróżnienia STUDIA Z PRZYSZŁOŚCIĄ dla studiów doktoranckich PG


Studia doktoranckie na dwóch wydziałach Politechniki Gdańskiej zdobyły wyróżnienia w trzeciej edycji Konkursu i Programu Akredytacji Kierunków Studiów „Studia z Przyszłością”.
Wyświetlanie 1 - 5 z 186 rezultatów.
z 38