Szkolenie z pisania artykułów naukowych Szkolenie z pisania artykułów naukowych


Instytut PWN zaprasza pracowników naukowych i doktorantów na szkolenie dot. skutecznego pisania i publikowania artykułów naukowych.

Spotkanie popularnonaukowe PANel Wiedzy Spotkanie popularnonaukowe PANel Wiedzy


W imieniu Rady Samorządu Doktorantów Polskiej Akademii Nauk zapraszamy na kolejne spotkanie popularnonaukowe z cyklu PANel Wiedzy, które tym razem odbędzie się w Gdańsku - 24 maja o godz. 18 w Pubie Polufka.

Dofinansowanie konferencji dla doktorantów - druga edycja Dofinansowanie konferencji dla doktorantów - druga edycja


Do 24 maja trwa druga edycja na rok 2018 programu dofinansowań konferencji ze środków Samorządu Doktorantów Politechniki Gdańskiej. Dofinansowanie może być przeznaczone wyłącznie na pokrycie opłaty konferencyjnej (maksymalne dofinansowanie wynosi 500 zł dla konferencji krajowej i 1000 zł dla konferencji międzynarodowej).

Zawieszone nabory do programów stypendialnych NAWA dla cudzoziemców - kandydatów na studia doktoranckie Zawieszone nabory do programów stypendialnych NAWA dla cudzoziemców - kandydatów na studia doktoranckie


Z informacji otrzymanej z Narodowej Agencji Wymiany Akademickiej wynika, że w tym roku kalendarzowym w przypadku cudzoziemców starających się o przyjęcie na studia doktoranckie planowany jest wyłącznie nabór do programu stypendialnego dla Polonii (stypendia Rządu Polskiego dla osób polskiego pochodzenia), natomiast komponent doktorancki w programach stypendialnych im. Banacha i Łukasiewicza będzie od tego roku wygaszany.

Rozstrzygnięcie konkursu na stypendia START dla młodych naukowców Rozstrzygnięcie konkursu na stypendia START dla młodych naukowców


Fundacja na rzecz Nauki Polskiej po raz 26. przyznała stypendia START dla najzdolniejszych młodych naukowców z całej Polski. W tym roku stypendium otrzymało trzech młodych badaczy z naszej uczelni.
Wyświetlanie 1 - 5 z 195 rezultatów.
z 39