Impact Factor za 2019 r. Impact Factor za 2019 r.

Informujemy, że w systemie moja.pg (moduł Nauka/prace NB) została uaktualniona informacja o wartościach wskaźnika Impact Factor określającego czasopisma naukowe.

Power4change - maraton projektowania Power4change - maraton projektowania

Innowatorzy, programiści, graficy, UX designerzy pochylają się nad kryzysem klimatycznym i podejmują wyzwania tworzenia prototypów proekologicznych urządzeń i aplikacji podczas wydarzenia (online), które odbędzie się 26 - 27 czerwca br.

IX edycja Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF IX edycja Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF

Informujemy, że trwa IX edycja Konkursu o Nagrodę Przewodniczącego KNF za najlepszą pracę doktorską z zakresu rynku finansowego . Celem Konkursu jest inspirowanie rozwoju rynku finansowego i jego...

Nabór wniosków o przyznanie dotacji na inwestycje związane z działalnością naukową na 2021 r. Nabór wniosków o przyznanie dotacji na inwestycje związane z działalnością naukową na 2021 r.

Informujemy, że do dnia 31 lipca 2019r. potrwa, prowadzony przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego, nabór wniosków  na inwestycje związane z działalnością naukową (zakup, wytworzenie lub...

Nauka COST Nauka COST

Dołącz do multidyscyplinarnej akcji COST i wzmocnij europejskie możliwości w zakresie badań i innowacji w obszarach ochrony środowiska i przeciwdziałania globalnemu ociepleniu.

Wyświetlanie 1 - 5 z 350 rezultatów.
z 70