Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2020/2021 Rekrutacja do Szkoły Doktorskiej na rok akademicki 2020/2021

Informujemy, że na stronie Szkoły Doktorskiej pojawiły się informacje na temat rekrutacji na rok akademicki 2020/21.

Osiągnięcia naukowe i nr ORCID pracowników i doktorantów Osiągnięcia naukowe i nr ORCID pracowników i doktorantów

Prorektor ds. nauki zobowiązał nauczycieli akademickich prowadzących działalność naukową oraz doktorantów do założenia indywidualnego konta w Systemie Polskiej Bibliografii Naukowej (PBN) oraz identyfikatora ORCID, a następnie powiązania swojego konta systemowego w PBN z kontem w systemie ORCID.

I konkurs w ramach cyklu Grantów Rektora PG. „Nowoczesny Kampus PG: łączymy tradycję z nowoczesnością” I konkurs w ramach cyklu Grantów Rektora PG. „Nowoczesny Kampus PG: łączymy tradycję z nowoczesnością”

Celem pierwszej edycji Grantu Rektora PG o wartości 20 000 PLN jest opracowanie w dniach 8-27 kwietnia 2020 r. twórczej koncepcji przestrzennej wraz z dokumentacją dla sali wystawowej oraz sali wystawowo-seminaryjnej w budynku Hydromechaniki.

Dostęp do systemów uczelnianych Moja PG Dostęp do systemów uczelnianych Moja PG

Przypominamy, że każdy doktorant PG ma możliwość dostępu do systemów uczelnianych Moja PG i Repozytorium dokumentów za pomocą VPN w przeglądarce (SSL-VPN).

Stypendia dla młodych naukowców Stypendia dla młodych naukowców

Tygodnik POLITYKA ogłasza jubileuszową 20. edycję programu stypendialnego dla młodych naukowców – Nagród Naukowych POLITYKI.

Wyświetlanie 1 - 5 z 337 rezultatów.
z 68