Stypendia rektora ePUAP | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-02-19

Stypendia rektora ePUAP

na stole leży laptop, a w okół niego siedzą 3 studentki, które coś wskazują na monitorze

Informujemy, że zgodnie z komunikatem Prorektora ds. Kształcenia Politechniki Gdańskiej w semestrze letnim 2020/2021 od dnia 22.02.2021 roku wprowadza się pilotażowo możliwość elektronicznego składania wniosków o przyznanie stypendium rektora z Funduszu Stypendialnego za pośrednictwem platformy ePUAP.

Wniosek należy wypełnić za pośrednictwem portalu MojaPG moduł Stypendia, a następnie wysłać postępując zgodnie z instrukcją.

Załączniki do wniosku należy dołączyć jako skany, ewentualnie czytelne zdjęcia dokumentów niewymagające obróbki graficznej zgodnie z poniższymi wymaganiami:

1. format PDF (do przekształcenia plików JPG na PDF służą aplikacje dostępne nieodpłatnie w Internecie),
  2. białe tło, bez zbędnych dodatkowych elementów (dłonie, przedmioty itp.),
  3. podpisane według schematu: Nazwisko_Imię_nr-albumu_Zał._X_str._X (np. Kowalski_Jan_9999_zał._2_str_1),
  4. każdy załącznik osobno w jednym pliku/skanie wielostronicowym.

W uzasadnionych przypadkach student może zostać wezwany do okazania oryginałów dokumentów załączonych do wniosku, wystawionych przez instytucje inne niż Uczelnia.

Dotychczasowa forma składania wniosków zgodnie z Regulaminem świadczeń dla studentów Politechniki Gdańskiej będzie nadal dostępna, ale zalecana jest forma elektroniczna.