XIX Konferencja Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-04-26

XIX Konferencja Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki

Zdjęcie przedstawia stanowiko pracy. Na zdjęciu widoczne jest biuro z komputerem, klawiatura i monitorem oraz aparatura z probówkami

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny zaprasza do udziału w XIX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka młodych wobec nowej rzeczywistości”, która odbędzie się on-line w dniu 20 września 2021 r.

Konferencja prowadzona będzie w 5 sekcjach tematycznych:

• nauk humanistycznych,
  • nauk społecznych,
  • nauk rolniczych,
  • nauk medycznych i nauk o zdrowiu,
  • nauk ścisłych i przyrodniczych.

Celem konferencji jest zaprezentowanie, zarówno dotychczasowego dorobku naukowego studenckich i doktoranckich kół naukowych, jak i wskazanie perspektyw ich dalszego rozwoju. Zgłaszane prace powinny dotyczyć rozwiązania problemu badawczego, a nie sprawozdań z działalności koła. Komitet organizacyjny zastrzega sobie prawo do odrzucenia artykułów niespełniających ww. wymogów. Artykuły po recenzji będą opublikowane w materiałach konferencyjnych.

Zobacz komunikat organizatora