Nagroda Santander Universidades dla studentów I roku Politechniki Gdańskiej | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2021-09-24

Nagroda Santander Universidades dla studentów I roku Politechniki Gdańskiej

obraz przedstawia logo Santander Universidades
24 września 2021r. rusza nabór wniosków o Nagrodę Santander Universidades, która wynosi 1500 zł brutto. Program skierowany jest do nowo przyjętych studentów Politechniki Gdańskiej. Wyróżnione zostaną działania podejmowane na rzecz innych w okresie nauki w szkole średniej oraz podczas wakacji bezpośrednio następujących po ukończeniu szkoły. Warunkiem koniecznym jest wykazanie średniej co najmniej 4,00 na świadectwie maturalnym.

Jeśli jesteś studentem pierwszego roku, który ma na koncie działalność w młodzieżowych organach samorządowych, udzielałeś się w wolontariatach, współorganizowałeś wydarzenia lub wykazywałeś się inną aktywnością, nie czekaj i zgłoś się już dziś.

Szczegółowe kryteria opisane są w regulaminie konkursu, a wszelkie pytania można zadawać mailowo na adres: jusjodlo@pg.edu.pl.

Wnioski można wysyłać poprzez platformę Santander Scholarships do 31 października 2021r. do godziny 23.00.
Zapoznaj się z Regulaminem