Data dodania: 2021-09-29
Regulamin świadczeń dla studentów Politechniki Gdańskiej
Dnia 28.09.2021 r. zostało podpisane przez Rektora Politechniki Gdańskiej Zarządzenie nr 61/2021 w sprawie wprowadzenia Regulaminu świadczeń dla studentów Politechniki Gdańskiej.
Nowy regulamin będzie obowiązywał od 1 października 2021 r.
584 wyświetleń
Więcej
-
2026-06-18
Komunikat ws. lipcowej wypłaty stypendium
-
2026-06-18
Zamiany DS "głowa za głowę"
-
2026-05-11
Formularz - Akcja Lato 2026