XIV Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2022 | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-02-16

XIV Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2022

Zdjęcie przedstawia grupę studentów, którzy siedzą przy stole. Jeden ze studentów siedzi z lamptopem. Studentka robi notatki w zeszycie. Na stole stoi kubek na talerzyku oraz notatnik z długopisem.

24-27 marca w Lublinie ( i online) odbędzie się XIV Interdyscyplinarna Konferencja Naukowa TYGIEL 2022 „Interdyscyplinarność kluczem do rozwoju".

Celem Konferencji jest integracja pracowników naukowych, doktorantów i studentów, inspiracja do nawiązywania współpracy oraz do tworzenia interdyscyplinarnych zespołów badawczych. Uczestnicy Konferencji mają możliwość przedstawienia wyników badań naukowych uzyskanych w ramach realizacji projektów, prac dyplomowych, doktorskich; zaprezentowania swojej działalności naukowej oraz przedstawienia praktycznych zastosowań i możliwości aplikacji podjętych działań. Udział w Konferencji umożliwia wymianę poglądów i doświadczeń naukowych w gronie osób reprezentujących różne dziedziny nauki, czego efektem może być ustanowienie nowych lub też weryfikacja obranych wcześniej kierunków badań.

więcej informacji   broszura informacyjna