Miejsca w Domach Studenckich na wakacje | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2022-05-12

Miejsca w Domach Studenckich na wakacje

zdjęcie przedstawia budynek Domu Studenckiego nr 10 na ulicy Wyspiańskiego.

Rozdziałem miejsc w DS na wakacje w ramach tzw. Akcji Lato zajmuje się Rada Osiedla.

Miejsca przyznawane są na podstawie złożonego, w odpowiednim terminie, wniosku.

Pobierz wniosek

Wnioski (skan lub wyraźne zdjęcie) wraz z dokumentami potwierdzającymi działalność na uczelni (nie ma konieczności potwierdzania działalności w DS) należy przesłać:

1. na adres e-mail Rady Mieszkańców zamieszkiwanego przez siebie akademika:

2. na adres e-mail: akcjalato@pg.edu.pl - studenci, którzy obecnie nie mieszkają w akademiku.

Domy Studenckie przeznaczone na Akcje Lato:

• DS 2, DS 5Ł, DS 6, DS 10, DS 12 w całości dla studentów i doktorantów;
  • DS 3, DS 5, DS 9 – ok. 30 miejsc w każdym z akademików (do uzgodnienia z administracją DS).

Terminy:

• 20 maja - 27 maja 2022 r. – składanie wniosków o miejsce w domu studenckim na wakacje
  • 13 czerwca 2022 r. - publikacja wyników
  • do 24 czerwca 2022 r. składanie rezygnacji  z przyznanego miejsca w domu studenckim na wakacje – rezygnacje należy przesłać na adres e-mail: akcjalato@pg.edu.pl;
  • 1 lipca – 5 lipca 2022 r. – kwaterowanie studentów, którym przyznano miejsce w domu studenckim od początku trwania „Akcji Lato”.

Terminy wpłaty kaucji – Akcja Lato:

• Studenci mieszkający w domu studenckim w trakcie roku akademickiego kaucja jest ważna również w trakcie wakacji,
  • Studenci niemieszkający w domu studenckim w trakcie roku akademickiego powinni wpłacić kaucję do dnia składania podania o miejsce w domu studenckim na lato. Dowód wpłaty jest wymaganym załącznikiem do podania.

E-maile muszą być wysyłane z indywidualnego konta pocztowego w domenie student.pg.edu.pl