Data dodania: 2022-10-05
Regulamin świadczeń dla studentów Politechniki Gdańskiej
Dnia 30.09.2022 r. zostało podpisane przez Rektora Politechniki Gdańskiej Zarządzenie nr 66/2022 w sprawie wprowadzenia Regulaminu świadczeń dla studentów Politechniki Gdańskiej.
Nowy regulamin obowiązuje od 1 października 2022 r.
2404 wyświetleń
Więcej
-
2026-06-18
Komunikat ws. lipcowej wypłaty stypendium
-
2026-06-18
Zamiany DS "głowa za głowę"
-
2026-05-11
Formularz - Akcja Lato 2026