XX Konferencja Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki i sztuki | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-03-28

zestaw przedstawia zestaw narzędzi

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zaprasza do udziału w jubileuszowej XX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych  nt. „Nauka i sztuka młodych wobec zagrożeń współczesnego świata”, która odbędzie się w formie hybrydowej (możliwość uczestnictwa w formie stacjonarnej lub zdalnej) w dniu 4 września 2023 r.

Konferencja prowadzona będzie w 6 sekcjach tematycznych:
• nauk humanistycznych,
• nauk społecznych,
• nauk rolniczych,
• nauk medycznych i nauk o zdrowiu,
• nauk ścisłych i przyrodniczych,

• sztuki.

Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz pasjonatów nauki i sztuki - pragnących nawiązać kontakt ze środowiskiem akademickim i wspomóc swoją wiedzą i doświadczeniem młodych naukowców.
Celem konferencji jest zaprezentowanie, zarówno dotychczasowego dorobku naukowego i artystycznego studenckich oraz doktoranckich kół naukowych, jak i wskazanie perspektyw ich dalszego rozwoju. Podczas konferencji przewidziany jest również wernisaż wystawy.

Zgłaszane prace powinny dotyczyć rozwiązania problemu badawczego, a nie sprawozdań z działalności koła. Komitet organizacyjny zastrzega sobie prawo do odrzucenia artykułów niespełniających ww. wymogów. Artykuły po recenzji będą opublikowane w materiałach konferencyjnych.
W trakcie konferencji przewidziany jest konkurs na najlepszy artykuł naukowy zaprezentowany podczas obrad w sekcjach.

Koszt udziału w konferencji już od 200 PLN.

zobacz szczegółowe informacje