Hackathon FarU | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-10-27

Hackathon FarU

baner reklamujący Hackaton FarU
W dniach 17-19 listopada br. odbędzie się Hackathon FarU - nowa inicjatywa Uczelni Fahrenheita.

Wydarzenie ma na celu integrację społeczności trzech uczelni oraz zainicjowanie procesu wypracowywania rozwiązań w odpowiedzi na wybrane przez uczestników wyzwanie lub zagadnienie problemowe. Zakres tematyczny obejmuje nie tylko wyzwania technologiczne, ale też natury koncepcyjnej bez podłoża biznesowego.

Podczas trzydniowych prac zespołowych uczestnikom będą towarzyszyć trenerzy i doradcy, których zadaniem będzie wspieranie zespołów, także w zakresie narzędzi oraz metod działania.

Rekrutacja trwa do poniedziałku 30 października.

Zgłoszenia są przyjmowane indywidualnie lub zespołowo w ramach 5 ścieżek tematycznych:

1. Ekosystem współpracy w ramach FarU i Pomorza
  2. Zmiany cywilizacyjne
  3. Energia a zrównoważony rozwój
  4. Bezpieczeństwo i jakość żywności
  5. FarU na rzecz morza

Propozycje zadań dla poszczególnych ścieżek, szczegółowa agenda wydarzenia, regulamin oraz formularz rejestracyjny znajdują się na stronie: https://startupacademy.pl/hackathon-faru/

Idea oraz przebieg Hackathonu FarU zostały omówione także podczas webinarium.
Nagranie ze spotkania dostępne jest poniżej.