Rozdział miejsc w DS na semestr letni – VII etap | Politechnika Gdańska

Data dodania: 2023-02-06

Rozdział miejsc w DS na semestr letni – VII etap

Dom Studencki nr 4.
W dniach 20-21. lutego będą mogły zawnioskować o miejsce w akademiku osoby niemieszkające w domu studenckim. Miejsca w VII etapie rozdzielane są przez Komisję Stypendialną.

Wnioskowanie odbywa się w całości poprzez portal MojaPG. Tam również 22. lutego zostaną opublikowane wyniki rozdziału miejsc. Kaucję w wysokości 500 zł należy wpłacić do dnia zakwaterowania.

Prosimy o nieprzesyłanie dokumentacji potwierdzającej działalność studencką. W VII etapie jedynym kryterium jest odległość uczelni od miejsca zameldowania studenta.

Osoby powracające na semestr letni z wymiany Erasmus i chcące otrzymać miejsce w DS, proszone są o powiadomienie Komisji o tym fakcie mailowo oraz złożenie wniosku w ww. terminie.

Przypominamy, że KS przyznaje miejsce w danym DS, a nie konkretny pokój! Miejsce w danym pokoju jest przydzielane studentowi podczas kwaterowania.

Nie jest to jedyna możliwość otrzymania miejsca na semestr letni. Od 27. lutego wolne miejsca w akademikach będą rozdzielane raz w tygodniu w ramach VIII etapu.